Kā zaudēt svaru veselīgiLai zaudētu svaru ir jāiegulda liels darbs. Taču, svarīgi, lai svara zaudēšana notiktu veselīgi bez liekiem ķīmiskiem preparātiem vai neveselīgām diētām, kuras medicīniski nemaz nav pārbaudītas. Ja ir velēšanās nomest svaru ar diētu palīdzību, tad noteikti vajadzētu griezties pie sertificētiem speciālistiem, kuri veiks nepieciešamās pārbaudes un sastādīs tieši Jums speciāli paredzētu diētu katrai dienai. Tie, kas izvēlās neēst vispār un badoties jeb ēst minimāli, tie visticamāk sabojās savu veselību, jo cilvēkam ir jāēd un katru dienu ir jāuzņem daudz un dažādu vitamīnu, vielu, lai ķermenis varētu funkcionēt pilnvērtīgi.

kā nomest svaru

Svara samazināšana parasti paliek aktuālāka iestājoties siltākam laikam, piemēram, pavasarim vai vasarai. Sievietes gatavojas bikini sezonai un vēlas izskatīties pēc iespējas labāk.

Vislabākā svara zaudēšanas metode ir fiziskās aktivitātes. Šī metode ir veselīga un papildus svara zaudēšanai, tiek iegūtas labas ķermeņa formas.  Sievietēm aktuāli ir nomest svaru no vēdera, kājām un dibena. Visas šīs ķermeņa daļas var trenēt individuāli. Piemēram, dibena muskuļus var trenēt ar standarta pietupieniem vai arī svaru zālē ar svaru palīdzību. Protams, ka veicot pietupienus ar svara stieni aiz muguras, efekts kā tiek noslogoti kāju un dibena muskuļi ir daudz efektīgāks. Svaru zālē ir iespējams vairāk noslogot muskuļu grupas nekā izpildot standarta vienkāršus vingrinājumus mājas apstākļos. Taču vēdera muskuļus var trenēt arī ar standarta vingrinājumiem, kad deviņdesmit grādu leņķī tiek celta augšā ķermeņa augšējā daļa. Treniņu laikā noteikti vajadzētu dzert ūdeni, tas palīdzēs vairāk svīst, kā rezultāta no ķermeņa izdalīsies vairāk nevajadzīgo vielu un arī svara samazinājums būs lielāks.

Vai skriešana palīdz samazināt svaru?
Protams, ka arī neapmeklējot svaru zāli, bet izvēloties skriešanu var nomest svaru. Jebkura fiziskā aktivitāte palīdz sadedzināt liekās kalorijas. Skriešana ir labs veids svara samazināšanai, taču nevajadzētu aprobežoties tikai ar skriešanu.

dibena muskuļi


Noteikti neieteiktu lietot  tievēšanas tabletes. Vismaz ne tās, kuras neizraksta Jums ārsts. Internetā ir nopērkami dažādi brīnuma līdzekļi, taču viss, kas nav nopērkams aptiekā neievieš pārāk lielu uzticību. Jāuzmanās, ka ar šādā tievēšanas tabletēm nesabojājiet sev veselību.

Daudzi jautā, kā ātri nomest svaru?
Diemžēl nāksies apbēdināt, ka ātri nekas nenotiek. Ir jāiegulda darbs un daudz laika. Tie, kuri tiešām vēlas zaudēt svaru, tie nebaidīsies no fiziskām aktivitātēm un grūtiem slodzes treniņiem. Ir  daudzi raidījumi un šovi, kuros demonstrē, kā ar fiziskām aktivitātēm tiek zaudēts liekais svars. Visos šajos šovos ir redzams, ka tiek ieguldīts daudz laika, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Kā arī noteikti ir jāmaina sava ēdienkarte. Jāatsakās no saldumiem, alkohola un visas neveselīgās pārtikas. Uzturā vajadzētu lietot tikai un vienīgi veselīgu uzturu.

Tēja svara samazināšanai
Uzturā var lietot zaļo tēju.  Tēja kalpo kā apetītes mazinošs līdzeklis. Dzerot tēju, samazināsies vēlme apēst tik daudz cik apēstu, ja nedzertu tēju. Vēlams tēju dzert bez cukura.

Olu diēta
Pēdējā laikā lielu popularitāti un atsauksmes ir ieguvusi olu diēta. Ar šīs diētas stingru ievērošanu ir iespējams zaudēt svaru. Taču diētas laikā ir jālieto uzturā loti daudz ūdens. Olu diētai ir stingras prasības un nosacījumi, lai sasniegtu rezultātus. Pašu diētu var atrast internetā.

Kā efektīvi notievēt
Kopvērtējumā balstoties uz dažādu noderīgu informāciju internetā, mans secinājums ir tāds, ka visefektīgāk notievēt var ar fiziskiem slodzes treniņiem. Tas ne tikai ir efektīgi, bet arī veselīgi. Jūs samaziniet savu svaru, iegūstiet izteiksmīgu ķermeņa formu, kā arī uzlabojiet savu fizisko sagatavotību.K